Woof Pouf - legowiska dla psów

Stalowe karo


990.00zł

Komfortowy i miękki puf pokryty welurem o wymiarach 90x65 cm

Legowisko dla małych i średnich ras pokryte miłym w dotyku welurem Magic Velvet. Zastosowano w nim technologię Cleanaboo (ograniczenie wchłaniania płynów, tkanina łatwiejsza do utrzymania w czystości) oraz PetProof (odporność na zaciągnięcia, łatwość w usuwaniu sierści). Tkanina posiada także certyfikat świadczący o trudnopalności. Boki pufa są pikowane we wzór karo, natomiast góra jest gładka.
Wykonane jest z wysokiej jakości pianki tapicerskiej oraz warstwy pianki Visco (dzięki czemu może być użytkowane również przez pieski z problemami ortopedycznymi). Tkanina wierzchnia jest wodoodporna i wytrzymała, a jej faktura sprawia, że sierść usuwa się z niej bezproblemowo.
Bukowe nóżki zostały pomalowane farbą Jeger w kolorze Perle, która nadaje nóżkom lekko metaliczny połysk, a słoje drewna są nadal widoczne.
Obicie pufa jest elementem stałym, jednak tkaninę łatwo się czyści. W zależności od stopnia zabrudzenia, polecamy ściereczkę lub gąbkę zwilżoną samą wodą lub z dodatkiem szarego mydła.
Z przestrzenią pod pufem idealnie poradzi sobie większość robotów sprzątających (minimalny prześwit w naszych pufach to 10 cm)
Wymiary: 90x65 cm
Wysokość: 32 cm (w tym nóżki 12 cm)

Mogą okazać się interesujące

Różowe piwonie

Wygodny puf z wodoodpornej tkaniny o wymiarach 90x65 cm

Miłość w lilii

Szerokość 6 cm

Miska podróżna JUNGLE szara

Średnica ok.18 cm | Wysokość 10 cm

Lukrowa łąka

Szerokość 7,5 cm